Szkolenia z zakresu stylizacji paznokci

Bazując na naszej wiedzy i doświadczeniu staramy się również dzielić tym z innymi. Jesteśmy również jednostką szkoleniową, która prowadzi szkolenia z zakresu stylizacji oraz przedłużania paznokci na różnym etapie zaawansowania.

Zabiegi pielęgnacyjne dłoni oraz paznokci są jedna z bardziej popularnych usług, które spotkamy w praktycznie każdym salonie kosmetycznym. Każda kobieta, ale i nie tylko uwielbia dobrze wystylizowane i zadbane paznokcie, które dodają naszym dłoniom urody i subtelności. Dlatego umiejętności z zakresu przedłużania, a także zdobienia paznokci zawsze są w cenie.

Prowadzimy szkolenia zarówno dla osób początkujących jak i tych które chcą poszerzyć swoje umiejętności. Mogą w nim wziąć udział zarówno kosmetyczki zawodowe jak i osoby, które chcą nauczyć się stylizacji paznokci na własne potrzeby.

Nasze szkolenia są świetną okazją do zdobycia niezbędnej wiedzy z zakresu przedłużania oraz stylizacji paznokci. Na kursie stawiamy na solidne przygotowanie teoretyczne oraz zdobycie doświadczenia i umiejętności poprzez liczne zajęcia praktyczne.

Nasza pracownia wyposażona jest w niezbędne sprzęty oraz narzędzia, które ułatwiają kursantkom zdobycie potrzebnej wiedzy oraz umiejętności. Na naszych szkoleniach każda z uczestniczek pozna potrzebne narzędzia i preparaty, a także nauczy się poprawnej budowy paznokcia. Dzięki solidnemu przygotowaniu przyszłe stylistki zdobędą podstawy wykonania prawidłowego manicure hybrydowego, przedłużania paznokci na formie, a także masażu dłoni.