Nasza oferta

Salon Desire Beauty stworzony został z pasji i zaangażowania. Odwiedź nas, a przekonasz się dlaczego jesteśmy polecani za indywidualne podejście i jakość usług.

Rezerwacje
Cennik

Zabieg makijażu permanentnego polega na trwałym podkreśleniu części twarzy takich jak np. usta, czy brwi. Dzięki temu zabiegowi możemy nie tylko uwydatnić poszczególne części naszej twarzy, ale także wyregulować ich kontury oraz wzmocnić kolor. Jest to także świetna alternatywa dla zabiegów chirurgicznych, ponieważ zabieg wykonany odpowiednią techniką zapewni nam widoczny efekt liftingu.

Profesjonalnie wykonany zabieg makijażu permanentnego podkreśli piękno kobiecej urody, ale również ukryje widoczne niedoskonałości. Jest to doskonały zabieg dla osób, które chcą w naturalny sposób podkreślić swoją urodę, ale także odzyskać piękny i naturalny wygląd. W niektórych przypadkach utrata naturalnych włosków może być źródłem kompleksów.

Zabieg makijażu permanentnego polega na wprowadzeniu pod skórę pigmentów, które znajdują się płycej niż w przypadku tatuażu tradycyjnego. Barwnik wprowadzany jest jednorazową igłą w znieczuleniu, dlatego pacjent nie odczuwa dyskomfortu oraz bólu. Oczywiście przed przystąpieniem do wykonania tego zabiegu konieczne jest odbycie konsultacji, która ma na celu wykluczenie wszelkich przeciwskazań.

Efekty zabiegu makijaży permanentnego utrzymują się około 1,5 – 2 lat w zależności od wielu czynników. Kluczowymi kwestiami są tutaj kondycja skóry, umiejętności osoby wykonującej zabieg makijażu permanentnego, jakość barwników, głębokość ich wprowadzenia.