Nasza oferta

Salon Desire Beauty stworzony został z pasji i zaangażowania. Odwiedź nas, a przekonasz się dlaczego jesteśmy polecani za indywidualne podejście i jakość usług.

Rezerwacje
Cennik

Depilacja woskiem jest jedną z bardziej skutecznych metod usuwania niechcianego owłosienia. Jest całkowicie bezpieczna i polega na mechanicznym wyrywaniu włosków przy pomocy płynnego wosku. Najczęściej depilacje woskiem stosuje się w miejscach takich jak nogi, pachy, okolice bikini, wąsik. Jednak coraz częściej wybiera się ją do usuwania również owłosienia w innych częściach ciała.

Zabieg depilacji woskiem cieszy się dużym powodzeniem, ponieważ pozwala na pozbycie się włosków z naszego ciała na dłuższy czas. Usuwane są one w cebulkami, dlatego ich ponowny wzrost nie jest aż tak szybki jak w przypadku innych metod depilacji. Owłosienie, które odrasta jest również znacznie słabsze, a zabiegi depilacji można wykonywać znacznie rzadziej.

Podgrzany wosk nakłada się na wybrane miejsce, a następnie odrywa szybkim posuwistym ruchem razem z włoskami i cebulkami. Osoby, które poddają się tego typu depilacji mogą cieszyć się gładką skórą nawet do 5 tygodni. Jest to zabieg skierowany nie tylko do kobiet, ale także i do mężczyzn. Warto jednak pamiętać, aby wybierając tego typu zabiegi udać się do specjalistów, którzy mają w tej kwestii doświadczenie. Nieodpowiednie wykonanie zabiegu depilacji woskiem może doprowadzić do naruszenia ciągłości skóry, a także spowodować bolesne uszkodzenie naskórka.