Nasza oferta

Salon Desire Beauty stworzony został z pasji i zaangażowania. Odwiedź nas, a przekonasz się dlaczego jesteśmy polecani za indywidualne podejście i jakość usług.

Rezerwacje
Cennik

Piękna opalenizna jest niewątpliwie sposobem zarówno na poprawę swojej urody jak i samopoczucia. Kosmetologia rozwinęła się na tyle, że nie musimy czekać lata aby uzyskać wymarzony kolor naszej skóry. Wystarczy wybranie odpowiedniej metody opalania dzięki, której będziemy mogli cieszyć się piękną i estetyczną opalenizną bez działania szkodliwych promieni słonecznych.

Jedną z lepszych metod opalania jest opalanie natryskowe. Bardzo często musimy spędzić długie godziny na słońcu, aby nasza skóra osiągnęła zadowalający nas kolor. Mimo iż przyniesie to oczekiwany przez nas efekt to poza długim czasem spędzonym w promieniach słonecznych jest to metoda nie do końca zdrowa dla naszej skóry. Promienie słońca dostarczane w stopniu nadmiernym mogą powodować szkodliwe dla naszej skóry choroby. Poza tym opalanie naturalne w słońcu dostępne jest dla nas tylko w okresie letnim.

Opalanie natryskowe to zabieg z którego możemy wygodnie korzystać przez cały rok. Nie musimy martwić się o szkodliwe działanie tej formy opalania, ponieważ jest ona w zupełności bezpieczna dla nas i naszej skóry. Zabieg opalania natryskowego polega na rozpyleniu na powierzchni naszego ciała preparatu do opalania w formie naturalnej mgiełki. Cały proces nie jest długi i zazwyczaj zajmuje około 10 minut. Dzięki opalaniu natryskowemu możemy cieszyć się pięknym i równomiernym kolorem naszej skóry o każdej porze roku.

Opalenizna uzyskana w ten sposób utrzymuje się nawet do 10 dni, a w celu maksymalnego wydłużenia utrzymania jej należy unikać kąpieli w basenie czy uczęszczania do sauny. Negatywnie może wpłynąć również regularny wysiłek fizyczny.