Nasza oferta

Salon Desire Beauty stworzony został z pasji i zaangażowania. Odwiedź nas, a przekonasz się dlaczego jesteśmy polecani za indywidualne podejście i jakość usług.

Rezerwacje
Cennik

Aby nasze stopy mogły cieszyć się doskonałym wyglądem i kondycją ważna jest odpowiednio dobrana do stanu skóry pielęgnacja. Regularnie powtarzane zabiegi pielęgnacyjne pozwalają nam cieszyć się delikatną skórą stóp przez długi czas.  Piękne i zadbane stopy są niewątpliwie wizytówką każdej kobiety, a ponadto wpływają one na nasze samopoczucie.

Jednym z najpopularniejszych zabiegów, które wykonują kobiety to pedicure. W trakcie tej czynności kosmetyczka usuwa zbędny i zrogowaciały naskórek ze stóp, wykonuje manicure hybrydowy na stopach, a także nawilża stopy w odpowiedni sposób. Dodatkowo kosmetyczki oferują masaże mające na celu poprawę krążenia w stopach oraz przynoszące im zasłużony relaks. Stopy są kluczową częścią ciała, która przez cały dzień utrzymuje nas na nogach i dźwigają cały ciężar naszego ciała. Dlatego poświęcenie im czasu i zapewnienie odpowiedniej pielęgnacji jest bardzo ważne.

Dzięki odpowiednim zabiegom pielęgnacyjnym na stopy będziemy mogli cieszyć się ich doskonałą kondycją przez cały rok. Jednak jest to kwestia ważna zwłaszcza podczas ciepłych pór roku, kiedy nasze stopy nie są skrywane w ciasnych butach i skarpetkach. Wtedy bardzo ważne dla każdej kobiety jest to, aby były one zadbane i gładkie.