Nasza oferta

Salon Desire Beauty stworzony został z pasji i zaangażowania. Odwiedź nas, a przekonasz się dlaczego jesteśmy polecani za indywidualne podejście i jakość usług.

Rezerwacje
Cennik

Masaż Kobido jest japońskim rytuałem piękna. Polega on na rozluźnianiu głębokich mięśni twarzy, a także ujędrnianiu skóry twarzy. Jest to doskonały zabieg, który pomaga poprawić kondycję naszej skóry. Niektórzy nazywają go bezinwazyjnym zabiegiem chirurgicznym, gdzie zamiast skalpela główną rolę odgrywają dłonie masażysty. Manualny zabieg masażu kobido pozwala nam na rozprostowanie zmarszczek i bruzd, a także na odprężeniu napiętych mięśni. Dzięki prawidłowo wykonanemu zabiegowi można osiągnąć pożądane efekty, a także pobudzić mikrokrążenie. Odpowiednie ugniatanie skóry prowadzi do lepszego wchłaniania używanych podczas zabiegu kosmetyków.

Masaż kobido jest bardzo zaawansowaną formą stymulacji mięśni całej twarzy. Całość zabiegu składa się z około 100 ruchów, które wymagają doskonałej precyzji, a także wiedzy na temat budowy mięśni twarzy. Efekty masażu kobido pojawiają się w zasadzie już po pierwszym zabiegu. Mięśnie skóry twarzy są rozluźnione, a skóra odzyskuje zdrowy koloryt i blask. Aby jednak utrzymać skórę w doskonałej kondycji należy regularnie korzystać z wykonywania masażu kobido. Mimo, iż efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu to bardzo szybko znikają. Wykonywanie regularnych masaży kobido pozwala również osiągnąć efekty w zakresie podniesienia owalu twarzy oraz uwypuklenie jej konturów. Zabieg powoduje również pobudzenie produkcji kolagenu i elastyny, która w znacznym stopniu wpływają na wygląd naszej twarzy. Przy okazji wykonując masaż kobido można zafundować sobie porządną dawkę relaksu i odprężenia.