Stylizacja brwi i rzęs

Nasza oferta

Salon Desire Beauty stworzony został z pasji i zaangażowania. Odwiedź nas, a przekonasz się dlaczego jesteśmy polecani za indywidualne podejście i jakość usług.

Rezerwacje
Cennik

Odpowiednie podkreślenie zarówno brwi jak i rzęs może nadać charaktery naszej twarzy. Odpowiednie zabiegi stylizujące powinny być dobrane do naszej twarzy.

W przypadku rzęs zabiegi stylizacyjne polegają na ich przedłużeniu oraz zagęszczeniu, a także na wyraźnym podkreśleniu. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, które pomaga zrezygnować z makijażu, a tym samym zaoszczędzić czas. Taki zabieg pomaga w optycznym powiększeniu oka i dodaniu mu wyjątkowego wizerunku. Efekty jakie osiągniemy poprzez stylizację rzęs są uzależnione od tego jaką metodę wybierzemy. W profesjonalnym salonie kosmetycznym otrzymamy rady na temat tego jakie metody będą adekwatne do naszej urody oraz jak w najlepszy sposób podkreślić naturalne piękno swoich rzęs.

Głównym aspektem, który decyduje o wyborze tego typu usługi jest zdecydowanie oszczędność czasu. W sytuacji, kiedy nasze oko jest wyraźnie podkreślone nie jest konieczne wykonywanie długiego i pełnego makijażu całej twarzy.

Również nasze brwi decydują o wyglądzie naszej twarzy. Podstawą w pielęgnacji naszych brwi jest oczywiście ich regulacja. Dzięki niej uzyskujemy odpowiedni wygląd nie tylko brwi, ale również całej twarzy. Kolejnym mało inwazyjnym zabiegiem pielęgnacyjnym jest henna. Dzięki tej metodzie można dodać naszym brwiom wyrazistości i koloru, który utrzyma się nawet do 2 tygodni. Henna nie tylko nadaje brwiom efekt wizualny, ale także wzmacnia i chroni włoski brwi.

Zarówno brwi jak i rzęsy można poddać zabiegom laminacji. Zabieg ten polega na laminowaniu włosków, które rosną nieregularnie i nie układają się tak jak należy. Ponadto dzięki laminacji regenerujemy i odżywiamy zarówno brwi jak i rzęsy.