Nasza oferta

Salon Desire Beauty stworzony został z pasji i zaangażowania. Odwiedź nas, a przekonasz się dlaczego jesteśmy polecani za indywidualne podejście i jakość usług.

Rezerwacje
Cennik

Śmiało można powiedzieć, że nasze dłonie są naszą wizytówką, dlatego bardzo ważne jest to, aby utrzymać je zawsze w świetnej kondycji. Dłonie są częścią ciała, która jest mocno narażona na szkodliwe czynniki środowiska z powodu tego, że wykonujemy nimi w zasadzie wszystko.

Każda kobieta pragnie zachować zdrowy i młody wygląd swojej skóry, dlatego bardzo ważne jest stosowanie odpowiedniej pielęgnacji, która uchroni nasze dłonie przez szkodliwymi czynnikami.

Skóra na dłoniach narażona jest na działanie różnych preparatów, ponieważ każdego dnia wykonując przeróżne czynności mamy styczność z wieloma detergentami, brudnymi powierzchniami, działaniem temperatury czy słońca. Niestety wszystko to ma szkodliwy wpływ na naszą skórę. W odróżnieniu od innych części ciała nasze dłonie nie posiadają zbyt wiele gruczołów łojowych, co powoduje, że skóra jest pozbawiona naturalnej warstwy ochronnej.

Pielęgnacja dłoni powinna polegać przede wszystkim na odpowiednim nawilżaniu dzięki czemu unikniemy przesuszania się skóry w tej części ciała. W tym celu kosmetyczki wykonują podczas manicure zabiegi nawilżające, które pozwalają na zregenerowanie zmęczonego i wysuszonego naskórka. Podczas zabiegów wykonywanych w gabinetach kosmetycznych możemy spotkać się ze standardowymi zabiegami jakimi są: usuwanie skórek, manicure, maski parafinowe na dłonie oraz masaże dłoni. Wszystko to sprawi, że nasza skóra przez pewien czas będzie cieszyła się gładkością i miękkością, a my zadbamy w ten sposób o swoje lepsze samopoczucie.