Nasza oferta

Salon Desire Beauty stworzony został z pasji i zaangażowania. Odwiedź nas, a przekonasz się dlaczego jesteśmy polecani za indywidualne podejście i jakość usług.

Rezerwacje
Cennik

Pielęgnacja naszej twarzy jest niezwykle ważna. Jej młody wygląd to nie tylko dbałość o nasz ogólny wizerunek, ale również świetne samopoczucie. Dbanie o skórę twarzy może przedłużyć jej młodość, a tym samym budować naszą pewność siebie.  Ponadto sposób w jaki dbamy o naszą skórę ma dla niej znaczenie w przyszłości.

Każda skóra jest inna, dlatego konieczne jest dopasowanie zabiegów do indywidualnych potrzeb każdej twarzy. Kluczowe w każdym przypadku jest nawilżenie, ponieważ odpowiedni poziom nawilżenia jest bardzo ważny w utrzymaniu świetnej kondycji skóry nie tylko na twarzy. Ważnymi kwestiami jest również oczyszczenie. Ponieważ na naszej twarzy osadzają się różne zanieczyszczenia, które są spowodowane przez wiele czynników bardzo ważne jest, aby w odpowiedni sposób oczyszczać skórę. W przeciwnym razie na naszej twarzy mogą pojawiać się nieestetyczne krosty czy przebarwienia.

W salonach kosmetycznych pojawiają się również zabiegi, które mają na celu wyraźne poprawienie kondycji skóry oraz jej odmłodzenie. Głownie polegają one na nakłuciach igłami, które wprowadzają do głębszych warstw skóry substancje odżywcze pomocne w procesie produkcji nowych włókien kolagenowych. Dzięki tego typu zabiegom nasza skóra jest gładka, odpowiednio nawilżona oraz zdrowsza.