Nasza oferta

Salon Desire Beauty stworzony został z pasji i zaangażowania. Odwiedź nas, a przekonasz się dlaczego jesteśmy polecani za indywidualne podejście i jakość usług.

Rezerwacje
Cennik

Zabieg dermomasażu opiera się na połączeniu masażu mechanicznego z podciśnieniem. Narzędzie służące do tego zabiegu zasysa za pomocą podciśnienia fałdy skóry, które są rozmasowywane przez zewnętrzne ruchome rolki głowicy. Zabieg dermomasażu działa nie tylko na samą skórę, ale również na tkankę tłuszczową znajdującą się pod skórą. Wpływa to pozytywnie na wygląd skóry, ponieważ następuje rozbicie komórek tłuszczowych, wyraźne zlikwidowanie cellulitu, a także modelowanie sylwetki.

Kolejną z zalet dermomasażu jest usprawnienie krążenia wewnątrztkankowego, a także znaczna eliminacja toksyn, przyspieszenie rozkładu tłuszczu, zmniejszenie retencji wody, a także wspomaganie regeneracji skóry. Dermomasaż pomaga przywrócić skórze doskonały wygląd i jędrność. Zabieg ten pozwala na uzyskanie świetnych efektów w walce z niedoskonałościami. Jest on całkowicie bezinwazyjny i bezpieczny.

Cała kuracja zabiegów dermomasażu obejmuje od 6 do 15 zabiegów, które powinno się wykonywać 2-3 razy w tygodniu. Jednak ilość wykonanych zabiegów zależy całkowicie od predyspozycji osoby, która poddaje się tym czynnościom. Po zakończeniu kuracji, aby efekty zostały utrzymane zalecane jest stosowanie 1-2 zabiegów w ciągu miesiąca. Bardzo ważna jest również odpowiednio dobrana dieta, picie dużej ilości wody oraz aktywność fizyczna.